30 czerwca - 9 lipca 2017

praca - opiekun wystawy

Poszukujemy komunikatywnych i energicznych osób do pracy przy festiwalu. Uwielbiasz wzornictwo? Lubisz się uczyć? Wszędzie Cię pełno i łatwo nawiązujesz kontakty? A w dodatku lubisz porządek i nigdy się nie spóźniasz? Niesamowite – szukamy właśnie Ciebie!

Zadania:
·        pełnienie roli przewodnika – oprowadzanie gości, udzielanie informacji o prezentowanych produktach
·        opieka nad ekspozycją
·        bieżące usuwanie drobnych usterek

Co oferujemy:
·        eksperckie przeszkolenie
·        pracę w zmotywowanym zespole
·        zdobycie doświadczenia w zakresie organizacji wydarzeń
·        wynagrodzenie zgodne z liczbą przepracowanych godzin
·        zaliczenie praktyk studenckich
·        mnóstwo nowych znajomości

 Do zobaczenia w lipcu w Gdyni - ahoj!

Proces zgłoszeniowy:

CV oraz krótki list motywacyjny prześlij na adres: k.dlugosz@ppnt.gdynia.pl. Na zgłoszenia czekamy do 13 czerwca do 16:00.

Materiały do pobrania:

Najważniejsze daty:

13 czerwca
Koniec naboru
30 czerwca - 9 lipca
Termin wystaw

Kontakt